ART / Oil paintings / Oil painting 14819381
nr 1481 9381
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Lundell, Ljugarn Gotland, unframed. Oil on canvas, 47x33,
Oidentifierad konstnär. Signerad Lundell, Ljugarn Gotland, oramad. Olja på duk, 47x33 cm
400
SEK 250
Monday August 8 2022
at 19:57:14
100 kr
200 kr